Wiadomości z Łazisk Górnych

Dzielnicowy w trosce o bezpieczeństwo pracowników socjalnych. Spotkanie z pracownikami CUS

  • Dodano: 2022-11-11 06:30, aktualizacja: 2022-11-10 22:37
cmd5.org provides online MD5 / sha1/ mysql / sha256 encryption and decryption services. We have a super huge database with more than 90T data records. Most are free, and a small amount is charged. This site can also decrypt types with salt in real time. This site was created in 2006, please feel free to use it for md5 descrypt and md5 decoder. cmd5.org

Jeden z dzielnicowych łaziskiego komisariatu zorganizował spotkanie z pracownikami Centrum Usług Społecznych w Łaziskach Górnych.

Bezpieczeństwo z policjantem z Łazisk Górnych

St. sierż Sebastian Kapias to jeden z sześciu dzielnicowych łaziskiej jednostki Policji. Policjant tzw. pierwszego kontaktu na co dzień aktywnie współpracuje z miejscowym ośrodkiem pomocy społecznej. Nie raz uczestniczy w interwencjach na prośbę pracowników socjalnych. Przedwczoraj dzielnicowy spotkał się z kilkoma z nich, by omówić podstawowe zasady bezpieczeństwa, jakimi ci powinni się kierować podczas wizyt środowiskowych, jak radzić sobie z osobami, które wykazują wobec nas zachowania agresywne i co zrobić, aby takiej agresji z ich strony uniknąć.

Policjant przestrzegał przed rutyną, która bardzo często jest zgubna i prowadzi do niebezpiecznych sytuacji. Dzielnicowy przybliżył założenia "verbal judo", czyli taktycznej komunikacji, która nawiązuje do japońskiej sztuki walki. Mundurowy wyjaśnił jak ton głosu oraz to, jakich słów używamy, oddziałuje na inne osoby. To, co mówimy i w jaki sposób, determinuje, czy uda nam się zażegnać konflikt, czy wręcz przeciwnie.

Dzielnicowy w trosce o bezpieczeństwo pracowników socjalnych. Spotkanie z pracownikami CUS / fot. KPP Mikołów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również