Wiadomości z Łazisk Górnych

Awanturował się w autobusie. Miał przy sobie narkotyki

  • Dodano: 2021-03-22 10:00

Mundurowi z łaziskiej patrolówki zatrzymali 32-latka, który wszczął awanturę w jednym z autobusów. Mężczyzna odmawiał założenia maseczki ochronnej, a w kieszeni kurtki trzymał amfetaminę. Dalszą podróż, zamiast środkiem komunikacji miejskiej, zmuszony był kontynuować policyjnym radiowozem.

Do sytuacji doszło w miniony czwartek, 18 marca około godziny 17:30 w Łaziskach Górnych w jednym z autobusów miejskich. Kierowca linii nr 69 zwrócił się do Policji o pomoc przy agresywnym mężczyźnie. Na miejsce skierowani zostali policjanci prewencji. Jak się okazało, jeden z pasażerów, 32-letni łaziszczanin wszczął awanturę, nie chciał też założyć na twarz obowiązkowej w reżimie sanitarnym maseczki ochronnej. Nie zwracając uwagi na pozostałych pasażerów, człowiek ten krzyczał i używał wulgarnych słów. W trakcie policyjnych czynności w odzieży legitymowanego znaleziona została amfetamina.

32-latek został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych, gdzie po przesłuchaniu usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - posiadania ponad 50 działek środka psychotropowego. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Bezpośrednio po interwencji, za popełnione w autobusie wykroczenia, mężczyzna został ukarany mandatami.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.