Wiadomości z Łazisk Górnych

Amfetamina w centrum Łazisk Górnych. 34-latek trzymał narkotyki w samochodzie i w domu!

  • Dodano: 2023-11-21 11:15

Kryminalni z Mikołowa zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mieszkaniec Orzesza wpadł w piątek po południu w centrum Łazisk Górnych. Podejrzany miał przy sobie ponad kilogram amfetaminy, resztę trzymał w swoim garażu. Decyzją miejscowego sądu orzeszanin trafił już za kratki.

Spore ilości amfetaminy u 34-latka

34-letni mieszkaniec Orzesza pojawił się na ulicy Chopina w Łaziskach Górnych w piątek (17 listopada) po południu. Trafiony przez mikołowskich kryminalnych mężczyzna miał w samochodzie ponad kilogram amfetaminy. Część narkotyków była już porcjowana na "działki", reszta była gotowa do wydzielenia. W trakcie przeszukania z wykorzystaniem policyjnego psa służbowego, w domu mężczyzny policjanci znaleźli kolejną porcję środków psychotropowych, łącznie ponad 1,5 kilograma. Czarnorynkowa wartość narkotyków to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Śledczy zabezpieczyli należącą do 34-latka gotówkę: ponad 50 tysięcy złotych, kilka tysięcy euro oraz kilkaset dolarów.

W niedzielę 19 listopada orzeszanin trafił do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Odmówił składania wyjaśnień. Na wniosek śledczych podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również