Wiadomości z Łazisk Górnych

34-latek zatrzymany z amfetaminą. Miała wspomagać go podczas prac budowlanych!

  • Dodano: 2022-11-22 06:15, aktualizacja: 2022-11-21 17:43

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie zatrzymali 34-latka, który miał przy sobie blisko 500 działek dilerskich amfetaminy. Mieszkaniec Łazisk Górnych wpadł w ręce policjantów podczas budowy domu.

Nielegalne wspomaganie podczas pracy

Do zatrzymania doszło w piątek 18 listopada po południu na jednej z posesji w Łaziskach Górnych. Mężczyzna znajdował się w powstającym właśnie domu, gdzie wykonywał prace budowlane. W jednym z pomieszczeń na stole znajdowało się pudełko, a w nim biała substancja. Wstępne badania wykazały, że to amfetamina. 34-letni mężczyzna przyznał, że to jego narkotyki, które na co dzień wspomagają go podczas pracy. Mieszkaniec Łazisk Górnych trafił do policyjnej izby zatrzymań. Okazało się także, iż w przeszłości mężczyzna był już notowany w policyjnych systemach do przestępstw narkotykowych.

Następnego dnia 34-latek został doprowadzony do mikołowskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował środek zapobiegawczy i objął podejrzanego policyjnym dozorem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również