Wiadomości z Łazisk Górnych

21-latek miał w piwnicy 39 działek marihuany

  • Dodano: 2019-11-29 11:45, aktualizacja: 2019-11-29 12:58

Efektem wspólnego patrolu policjantów z łaziskiego i orzeskiego komisariatu stało się zatrzymanie 21-latka w Ornontowic, który w piwnicy jednego z bloków mieszkalnych trzymał marihuanę.

Wczoraj usłyszał zarzuty.

Za posiadanie prawie 39 działek marihuany grozi mu do 3 lat więzienia


Nocny patrol policjantów dwóch miejscowych komisariatów zakończył się zatrzymaniem mieszkańca Ornontowic. Mężczyzna został zauważony przez mundurowych tuż po północy ( 27/28 listopada) kiedy wraz ze znajomymi stał przed wejściem do jednego z bloków w Ornontowicach. Zachowanie grupy osób wzbudziło zainteresowanie stróżów prawa, którzy podążając za nimi do piwnicy budynku, natknęli się na akcesoria do ważenia i mielenia roślinnego suszu. Chwilę po tym ujawnili słoik z marihuaną.

Zatrzymany w sprawie właściciel piwnicy, to 21-letni mieszkaniec Ornontowic. Policjanci przejęli od niego blisko 39 działek narkotyku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a wczoraj śledczy z Komisariatu Policji w Orzeszu przedstawili mu zarzuty. Za posiadanie tej ilości środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.