Wiadomości z Łazisk Górnych

20-latkowie zatrzymani ze znaczną ilością narkotyków. Mieli amfetaminę i ecstasy!

  • Dodano: 2022-11-14 15:30

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie wraz policjantami komisariatu z Łazisk Górnych zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie substancje psychotropowe i odurzające.

Młodzi przestępcy narkotykowi

W ubiegłym tygodniu do jednego z mieszkań na łaziskim osiedlu Kościuszki weszła grupa policjantów. O narkotykowym dilerze kryminalni mieli informację z prowadzonych wcześniej czynności operacyjnych. Na miejscu był obecny 20-letni właściciel mieszkania, u którego znaleźli blisko kilogram amfetaminy, ponad 29 działek dilerskich marihuany oraz 196 tabletek. Wstępne badania wykazały, że to ecstasy. W trakcie przeszukania do mieszkania przyszedł kolejny lokator ze swoją dziewczyną i ich kilkumiesięcznym synem. 20-latek miał przy sobie ponad 50 działek dilerskich marihuany.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a dwa dni później zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie, gdzie usłyszeli zarzuty. Właściciel mieszkania odpowie za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych i odurzających, a także handlu narkotykami. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do nawet do 10 lat więzienia. Jego 20-letni kolega usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany i został objęty policyjnym dozorem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również