Łaziska Górne - portal miejski Laziska.com.pl

Ogłoszenia / Nauka i korepetycje - kursy i szkolenia  

Kurs wózki widłowe - szkolenia Łaziska Górne Tychy Mikołów Lędziny Bieruń Pszczyna Oświęcim

W naszym Ośrodku Szkoleniowym JGL Logistics, prowadzimy kursy na: - wózki jezdniowe (widłowe) – wszystkie typy (spalinowe, gazowe i elektryczne + wymiana butli LPG), - wózki jezdniowe (transpaletki), - podesty nożycowe, - podesty ruchome koszowe na pojazdach, - suwnice (zakładu pracy), - żurawie HDS, - magazyniera. Po ukończeniu szkolenia będziesz ekspertem w obsłudze maszyn spalinowych, elektrycznych oraz gazowych. Ponadto uzyskasz kwalifikacje uprawniające Cię do wymiany butli w wózkach gazowych. Szukasz pracy w Polsce? A może za granicą? Z zaświadczeniem wydanym przez nasz ośrodek to nie problem! Z myślą o Was nasza firma wydaje dokumenty w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.

 

 

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wykładowców, którzy bezstresowo przygotują Cię do egzaminu. U nas zostaniesz profesjonalnie przygotowany do przyszłego zawodu. Naszym obowiązkiem jest wyposażenie Cię w umiejętności niezbędne do pracy na stanowisku operatora wózków widłowych, podestów ruchomych, czy też HDS-ów.

 

Nasza firma powstała z myślą o Was, dlatego zapisując się na kurs to Ty ustalasz terminy spotkań.Instruktorzy są do Twojej dyspozycji, więc nie musisz się martwić, że godziny szkolenia pokryją się z Twoimi godzinami pracy. To my dostosowujemy się do Ciebie, toteż specjalnie dla Ciebie nasz ośrodek jest otwarty także popołudniami oraz w soboty.

 

Myślisz, że nie jesteś odpowiednim kandydatem, bo nie pracujesz w żadnej firmie? Jesteś w błędzie! Nasz kurs przygotowany został dla każdego, bez względu na status zawodowy. Jedyne czego wymagamy od Ciebie to ukończone 18 lat, wykształcenie, co najmniej podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie. Nie wiesz, gdzie je zdobyć? Nasz placówka Ci w tym pomoże. Z myślą o Tobie organizujemy tego typu badania w naszym Ośrodku Szkoleniowym.

 

Przyjdź już dziś! Czekamy właśnie na Ciebie!

 

Zapisy odbywają się codziennie w naszej placówce pod adresem:

 

JGL LOGISTICS

TYCHY ul. Fabryczna 11

tel. 603-456-555, 601-950-888

www.jgllogistics.pl

www.magazynier.edu.pl

www.facebook.com/kurswozkiwidlowe

 

Inne oddziały:

KATOWICE, tel. 603 456 333
KRAKÓW, tel. 661 720 325
ŁÓDŹ, tel. 695 375 025
SIERADZ, tel. 665 596 688
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, tel. 695 375 015
RADOMSKO, tel. 601 950 888
KUTNO, tel. 695 375 025
POZNAŃ, tel. 601 950 888
KONIN, tel. 601 950 888

 

PROWADZIMY SZKOLENIA DLA FIRM I GRUP ZORGANIZOWANYCH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

tel. 601-950-888

 

Tychy, Bieruń, Kobiór, Chełmek, Oświęcim, Alwernia, Zator, Brzeszcze, Łęki, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Kęty, Bielsko-Biała, Skoczów, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Żory, Rybnik, Rydułtowy, Orzesze, Mikołów, Chrzanów, Mysłowice, Ligota, Wadowice

 

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

Tychy, tel. 603 456 555, 601 950 888
http://www.jgllogistics.pl

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii