Wiadomości z Łazisk Górnych

Podziękowania dla gości weselnych, czyli jak podziękować bliskim za obecność

  • Dodano: 2022-04-27 12:15

Wesele jest wyjątkową imprezą. Takie wydarzenie cieszy każdego i daje ogromną przyjemność. Nie ma pary, która chciałaby zrezygnować z wyjątkowego wesela. Para młoda organizuje wydarzenie, dostaje prezenty, a później przygotowuje podziękowania dla gości weselnych. Mogą to być ładne pisemne podziękowania w prozatorskiej lub wierszowanej formie. Mogą to być prezenty dla gości weselnych. Takie rozwiązanie jest zalecane, ale jest znacznie droższe. Co można podarować gościom w prezencie? To zależy od możliwości finansowych danej pary młodej lub jej wizji – ciasto w ozdobnym pudełku, butelkę wina, ładny drobiazg z porcelany, dzwoneczek z porcelany, zdjęcie młodej pary, grupowe zdjęcie weselnych gości. Jesteśmy pewni, że bez względu na to na którą formę Wy się zdecydujecie – Wasi goście będą zachwyceni. 

Para młoda pragnie podziękować gościom

Podziękowania dla gości weselnych mogą być różne – drobiazg z metalu, czekoladki w małym pudełeczku, album ze zdjęciami. Kreatywność jest ogromna. Należy o takich prezentach pomyśleć odpowiednio wcześniej i je przygotować. Na prezenty dla gości weselnych trzeba mieć budżet i przygotować je bardzo starannie. Niejedna para młoda pragnie mieć piękne prezenty, wyjątkowe, przygotowane w doskonałym stylu. Jakość upominków jest równie ważna, ponieważ para młoda pragnie podarować swoim bliskim to co najlepsze.

Jak wesele to prezenty – dla pary młodej, ale nie tylko 

Dla każdej pary młodej prezenty są ważne, dają jej pełne zadowolenie i pozwalają nacieszyć się tym, co ważne. Para młoda chętnie przyjmuje pieniądze od gości weselnych – obecnie rzadko daje się prezenty rzeczowe, unikając w ten sposób obdarowania pary młodej wieloma kompletami pościeli czy innymi rzeczami. Okazuje się jednak, że wesele to nie tylko upominki dla Państwa Młodych. Prezentami można obdarować też gości – od wielu lat istnieje taka tradycja. Niektóre pary jej nie przestrzegają, inne chętnie podarują kawałek weselnego ciasta – taki prezent jest typowy w naszym kraju dla Górnego Śląska. 

Dlaczego warto przygotować podziękowania dla gości weselnych?

Gościom będzie bardzo miło, gdy dostaną od Was jakiś upominek. Będzie to dla nich dowód pamięci oraz wdzięczności ze strony pary młodej. Pamiętajcie jednak, że podziękowania dla gości weselnych nie muszą być drogie i wielkie. Najważniejsza jest pamięć oraz Wasza kreatywność. 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.