Wiadomości z Łazisk Górnych

Nowy punkt na mapie paczkomatów InPost - tym razem w Łaziskach Górnych

  • Dodano: 2019-07-11 12:15

Nie ma wątpliwości, że firmy kurierskie wraz z rozwojem usług internetowych, powinny umożliwiać nowe funkcje dostarczania oraz wysyłania paczek. Proces ten powinien być przejrzysty, tani, dostępny dla wszystkich i łatwy w obsłudze. Jak z rozwojem swoich usług radzi sobie InPost, który poszerza listę punktów odbioru? Dowiedz się więcej.

InPost jest obecnie najlepszą firmą kurierską w Polsce. Tak wskazują zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne badania przeprowadzane przez pracowników firmy oraz specjalistów marketingu internetowego. Nic dziwnego, że firma z tak mocnym umocowaniem, chce poszerzać swoją ofertę i ulepszać pod wskazane potrzeby. W tym roku, jak deklarują pracownicy, ma powstać nawet kilkaset nowych punktów odbioru i nadania paczek, a Łaziska Górne już posiadają nowy paczkomat.

Dlaczego z paczkomatami InPost nadanie paczki trwa kilka minut?

Proces nadawania paczek został tu tak opracowany, by oszczędzać czas użytkowników. Wystarczy przyjść do punktu, wpisać na ekranie paczkomatu dane swoje, odbiorcy i opłacić wysyłkę kartą. Przy paczkomatach, w których nie ma możliwości takiej płatności, wystarczy opłacić wysyłkę za pomocą aplikacji. Otwarcie skrzynki sygnalizuje, że proces nadania przebiegł pomyślnie, a paczka za chwile będzie w trasie. Więcej dowiesz się tu: https://inpost.pl/aktualnosci-jak-nadac-paczke-w-paczkomacie. Proces jest opisany krok po kroku.

Czy będziesz mógł śledzić drogę, którą przemierza paczka? Oczywiście, że tak. W nowej aplikacji mobilnej InPost, szczegóły dotyczące śledzenia paczki są bardzo skrupulatnie zaplanowane i określone. Można nie tylko sprawdzić, gdzie aktualnie jest paczka, ale także otrzymać szereg przydatnych powiadomień.

To, co najbardziej wyróżnia paczkomaty InPost to całodobowa obsługa oraz mobilność odbioru. Po paczkę może się zgłosić każda osoba, która otrzyma dane od adresata. Tego nigdy wcześniej nie udało się osiągnąć żadnemu przewoźnikowi.

Skąd pomysł na poszerzenie liczby paczkomatów o kolejne miejscowości?

Gdy rośnie popyt, to i wzrastają oczekiwania. InPost chcąc utrzymać tytuł lidera w branży kurierskiej chce dotrzeć do wszystkich zainteresowanych. Nieważne, czy jesteś mieszkańcem dużego miasta, osiedla w znanej dzielnicy, czy mieszkasz na peryferiach małej mieściny. Dotarcie do paczkomatu ma zajmować mało czasu. To klucz do zadowolenia z obsługi, przede wszystkim tych użytkowników, którzy zamawiają często.

Mówiliśmy o nadaniu paczki w InPost - odbiór jest tak samo łatwy i intuicyjny. Jak odebrać paczkę? Oto przejrzysta i skrócona instrukcja: https://inpost.pl/pomoc-jak-odebrac-przesylke-w-paczkomacie

Pamiętaj, nowe paczkomaty powstają każdego dnia, jeśli szukasz punktu odbioru lub nadania na terenie  Łazisk Górnych to podajemy lokalizacje: https://inpost.pl/paczkomat-laziska-gorne-lgr03n-ogrodowa-paczkomaty-slaskie

Obserwuj na bieżąco, jak zmienia się oferta InPost, bo wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze łatwiej i bezpieczniej!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.