Wiadomości z Łazisk Górnych

Najciekawsze koncerty 2020 roku w Polsce

  • Dodano: 2020-02-25 15:15

Z roku na rok koncerty i festiwale muzyczne w Polsce zapraszają coraz większe gwiazdy, dzięki czemu fani z całego świata tłumnie pojawiają się na takich wydarzeniach. 2019 rok był dla nas wyjątkowo fortunny, ale 2020 zapowiada się jeszcze lepiej. Na polskich scenach będziemy mieli okazję gościć takie gwiazdy jak Celine Dion, Taylor Swift, Nick Cave, Judas Priest czy Kendrick Lamar. Więcej o artystach, miejscach i datach koncertów znajdziecie w tym artykule.

Celine Dion bilety, które znikają w mgnieniu oka

Już w maju tego roku będziemy mogli znów gościć Celine Dion w Polsce. W ramach trasy Courage World Tour wielka artystka odwiedzi Kraków 25 maja w TAURON Arenie i Łódź 23 maja w Atlas Arenie. Polscy fani mogą na razie słuchać najnowszych hitów wyłącznie przez słuchawki, jednak po 6 latach przerwy, wszyscy zgadzają się z faktem, iż gwiazda jest w świetnej wokalnej formie. Bilety na koncert Celine Dion wyprzedały się w mgnieniu oka, jednak możemy dostać je jeszcze z drugiej ręki. Jednak jeśli nie chcemy paść ofiarami oszustwa, warto skorzystać z bezpiecznych stron, które są pośrednikami w takiej sprzedaży. Jeżeli chcecie na żywo usłyszeć takie hity, jak All by myself czy The power of love, to zerknijcie tutaj: https://www.alebilet.pl/bilety/celine_dion.

Taylor Swift i Kenddrick Lamar na Open’er Festival

Open’er staje się jednym z tych wydarzeń muzycznych, których nie można przegapić. Szczególnie w tym roku, ponieważ na scenie pojawi się Taylor Swift, która została ogłoszona największą gwiazdą pop i przebiła nawet Madonnę. Gwiazda zaczynała nagrywać jeszcze jako dziecko, ale nie tylko to ją wyróżnia, otóż w zdecydowanym stopniu jest autorką większości swoich tekstów piosenek, co sprawia, że fani czują autentyzm jej przekazu.

Taylor wystąpi 03 lipca na Orange Main Stage w Gdyni. Jeżeli mowa o Kendricku, to jest on po przeciwstawnej stronie gatunkowej niż Taylor, ponieważ reprezentuje hiphopową scenę muzyczną. Nikogo nie zdziwił fakt, że raper zyskał ogromną sławę z tego względu, że był podopiecznym samego Dr. Dre. Raper  wystąpi 01 lipca na Orange Main Stage w Gdyni.

Nick Cave and the Bad Seeds

Kolejną gwiazdą, którą będziemy mieli okazję zobaczyć, jest Nick Cave z zespołem Bad Seeds w ramach trasy promującej kolejny album artysty Ghosteen. Będziemy mogli ich zobaczyć w Gliwicach 28 maja. Wokalista jest znany na całym świecie, jest znany ze swoich melancholijno-rockowych utworów, które poruszają nawet te najbardziej zatwardziałe serca, jednak oprócz muzycznego zacięcia Nick jest również reżyserem, aktorem oraz scenarzystą.

Największym hitem zespołu jest Where The Wild Roses Grow, jednak jednym z popularniejszych utworów ostatnich lat jest Red Right Hand, dzięki serialowi Peaky Blinders.

Judast Priest Mystic Festival 

Coś, na co czekają wszyscy fani metalu, to na pewno koncert Judas Priest, który odbędzie się 10 czerwca na TAURON Arenie w ramach Mystic Festivalu. Zespół w tym roku świętuje swoje 50-ciolecie, dzięki czemu możemy liczyć na naprawdę intensywne muzyczne doznania. Brytyjscy przedstawiciele klasycznego heavy metalu cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Ostatni krążek z 18 studyjnych albumów został wydany dwa lata temu i nosi nazwę Firepower.

2020 rok będzie dla wielu z nas przepełniony muzycznymi emocjami. W zasadzie każdy powinien znaleźć koncert artysty bądź zespołu, który reprezentuje jego ulubiony gatunek.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.