Łaziska Górne - portal miejski Laziska.com.pl

Wiadomości z Łazisk Górnych

Szkolenia e-learningowe "Ekologiczny biznes" dla MSP

  • Dodano: 2014-08-25 14:45, aktualizacja: 2017-11-29 14:20

Akademia PARP oferuje 44 szkolenia e-learning i 25 szkoleń m-learning (dostępnych na smartfonach i tabletach) w sześciu zakresach tematycznych: finansowo-prawnym, zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menedżerskie i osobiste, marketing i sprzedaż, oraz szkolenia dla szkoleniowców. „Ekologiczny biznes” można znaleźć na portalu www.akademiaparp.gov.pl w obszarze tematycznym z zakresu wiedzy ogólnej i otoczenia biznesu.

Wszkoleniu e-learning Akademii PARP „Ekologiczny biznes” przedsiębiorcy znajdą praktyczne rady, jak być ekologicznym, będąc jednocześnie ekonomicznym. To temat szczególnie ważny dla małych i średnich przedsiębiorstw, którym często wydaje się, że zachowania ekologiczne są poza ich zasięgiem.

Szkolenie Akademii PARP skierowane jest do firm, które chcą dowiedzieć się, jakie normy i regulacje środowiskowe je obowiązują. Przedsiębiorcy znajdą tu też odpowiedzi na pytania, jakie korzyści może przynieść proekologiczne prowadzenie przedsiębiorstwa, jak budować pozytywny wizerunek firmy i jak pozyskać fundusze na cele ekologiczne.

Wszyscy przedsiębiorcy i pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę. Wiedza zdobyta w szkoleniach e-learningowych potwierdzana jest certyfikatem. Projekt jest realizowany na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

kontakt:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 0-801 444 MSP (czyli 0-801 444 677)

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.