Wiadomości z Łazisk Górnych

Świętojańskie Dni Łazisk już 22 czerwca! Jakie atrakcje przygotowano?

  • Dodano: 2024-06-21 07:45, aktualizacja: 2024-06-21 08:14

Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych, MOSiR Łaziska Górne oraz Miasto Łaziska Górne z ogromną radością zapraszają mieszkańców i gości na wyjątkowe Świętojańskie Dni Łazisk, które odbędą się 22 czerwca 2024 r. na malowniczym terenie ORS Żabka. Czeka na Was dzień pełen muzyki, atrakcji i niezapomnianych chwil!

MDK Łaziska Górne serdecznie zaprasza na Świętojańskie Dni Łazisk

Program Świętojańskich Dni Łazisk:

22 czerwca

  • 17:00 – 18:00 Orkiestra TAURON Wytwarzanie oddział Elektrownia Łaziska Rozpoczynamy Świętojańskie Dni Łazisk z dźwiękami orkiestrowymi, które wprowadzą nas w wyjątkowy nastrój.
  • 18:00 – 18:30 Występy dzieci z kółek MDK Łaziska Młodzi artyści zaprezentują swoje talenty w uroczych i energicznych występach. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak rozwijają się młode talenty naszego miasta.
  • 18:30 – 19:30 Zbigniew Wodecki Cover Koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego, który przypomni nam jego najpiękniejsze utwory w wykonaniu Stanisława Witomskiego.
  • 19:45 – 20:45 Not Today Rockowy zespół Not Today zapewni niezapomnianą dawkę energii i emocji. Ich występ to mieszanka rockowych hitów i własnych kompozycji.
  • 21:00 – 22:15 DARIA MARX Gwiazda wieczoru – Daria Marx – zabierze nas w muzyczną podróż z jej największymi przebojami. Jej koncert to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń.
  • 22:30 – 00:00 DJ ADAMUS Na zakończenie wieczoru DJ Adamus rozkręci imprezę do białego rana, grając najgorętsze hity i zapewniając niezapomniane zakończenie Świętojańskich Dni Łazisk.

Nie może Was tam zabraknąć!

Świętojańskie Dni Łazisk już 22 czerwca! Jakie atrakcje przygotowano? / fot. mat. org.

Sara SynowiecSara Synowiec
Źródło: UM Łaziska Górne, MDK Łaziska Górne

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również