Wiadomości z Łazisk Górnych

Sprawcy pobicia 35-letniego łaziszczanina zatrzymani!

  • Dodano: 2019-02-07 11:30

Policjanci z łaziskiego komisariatu zatrzymali trzech mieszkańców powiatu mikołowskiego w wieku od 29 do 48 lat. Mężczyźni w rejonie jednego z łaziskich sklepów pobili 35-letniego mieszkańca tego miasta. Cała trójka po usłyszeniu zarzutów przyznała się do winy i wkrótce za popełniony czyn stanie przed mikołowskim sądem.

Mężczyźni zaatakowali łaziszczanina w sklepie 

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godziny 17:30. Policjanci łaziskiego zespołu patrolowo- interwencyjnego oraz funkcjonariusz kryminalny wraz z dzielnicowym udali się na interwencję w rejon jednego ze sklepów w Łaziskach Górnych, gdzie miało dość do pobicia. Gdy dotarli na miejsce, pokrzywdzonym okazał się 35-letni łaziszczanin, który posiadał liczne obrażenia twarzy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pomiędzy poszkodowanym a trzema nieznanymi dotąd sprawcami doszło do nieporozumienia. Policjanci na podstawie rysopisu sprawców ruszyli w pościg. Na szczęście niewiele czasu zajęło im schwytanie napastników.

Napastnicy usłyszeli już zarzuty

Mundurowi w związku ze zdarzeniem zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 29 do 48 lat i po wykonaniu z nimi niezbędnych czynności, doprowadzili do policyjnego aresztu. Na drugi dzień wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia i przyznali się do popełnionego czynu oraz dobrowolnie poddali się karze zaproponowanej przez prokuratora. Wkrótce o ich dalszym losie zadecyduje mikołowski sąd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również