Wiadomości z Łazisk Górnych

Sprawcy pobicia 35-letniego łaziszczanina zatrzymani!

  • Dodano: 2019-02-07 11:30

Policjanci z łaziskiego komisariatu zatrzymali trzech mieszkańców powiatu mikołowskiego w wieku od 29 do 48 lat. Mężczyźni w rejonie jednego z łaziskich sklepów pobili 35-letniego mieszkańca tego miasta. Cała trójka po usłyszeniu zarzutów przyznała się do winy i wkrótce za popełniony czyn stanie przed mikołowskim sądem.

Mężczyźni zaatakowali łaziszczanina w sklepie 

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godziny 17:30. Policjanci łaziskiego zespołu patrolowo- interwencyjnego oraz funkcjonariusz kryminalny wraz z dzielnicowym udali się na interwencję w rejon jednego ze sklepów w Łaziskach Górnych, gdzie miało dość do pobicia. Gdy dotarli na miejsce, pokrzywdzonym okazał się 35-letni łaziszczanin, który posiadał liczne obrażenia twarzy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pomiędzy poszkodowanym a trzema nieznanymi dotąd sprawcami doszło do nieporozumienia. Policjanci na podstawie rysopisu sprawców ruszyli w pościg. Na szczęście niewiele czasu zajęło im schwytanie napastników.

Napastnicy usłyszeli już zarzuty

Mundurowi w związku ze zdarzeniem zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 29 do 48 lat i po wykonaniu z nimi niezbędnych czynności, doprowadzili do policyjnego aresztu. Na drugi dzień wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia i przyznali się do popełnionego czynu oraz dobrowolnie poddali się karze zaproponowanej przez prokuratora. Wkrótce o ich dalszym losie zadecyduje mikołowski sąd.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.