Łaziska Górne - portal miejski Laziska.com.pl

Wiadomości z Łazisk Górnych

Policjanci poszukują zaginionej Anny Otręba

  • Dodano: 2017-09-20 12:00

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie poszukują zaginionej Anny Otręba. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiona ostatni raz była widziana 31 lipca 2017 r. w Łaziskach Górnych. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie.

Anna OTRĘBA, lat 55, zamieszkała w Łaziskach Górnych

Rysopis: wzrost 158 cm, waga 60 kg, sylwetka szczupła, włosy farbowane, krótkie blond; oczy brązowe, twarz owalna, posiada protezę zębową, znak szczególny - blizna pod rozcięciu na prawym kolanie.

Kobieta w dniu 31 lipca br. udała się, w celach zarobkowych, na terytorium Niemiec do miejscowości Mannheim. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie kontaktuje się z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Anny Otręba proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Mikołowie pod numerem 32/ 7377 200 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.