Łaziska Górne - portal miejski Laziska.com.pl

Wiadomości z Łazisk Górnych

Łaziski Ogród 2017

  • Dodano: 2017-05-16 13:00

Burmistrz Miasta Łaziska Górne po raz siódmy ogłosił konkurs „Łaziski Ogród 2017”. Konkurs skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli ogrodów przydomowych położonych na terenie Gminy Łaziska Górne, a także do użytkowników ogrodów działkowych znajdujących się na terenie naszej Gminy.

Celem konkursu jest poprawa dbałości o estetykę otoczenia, podniesienie atrakcyjności terenów zieleni oraz wyróżnienie osób, które szczególnie dbają o upiększenie swoich ogrodów przydomowych czy działkowych.

Zgłoszenia ogrodów przydomowych lub ogrodów działkowych można składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych lub w Wydziale Ochrony Środowiska do dnia 30.05.2017r. (w tych miejscach znajdują się również Karty Zgłoszenia udziału w konkursie), rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.06.2017r.

W zeszłorocznej edycji konkursu wzięło udział 7 właścicieli ogrodów przydomowych oraz 9 właścicieli ogrodów działkowych, mamy nadzieję, że i w tym roku frekwencja również dopisze. Na laureatów konkursu czekają cenne nagrody.

Regulamin konkursu dostępny na stronie www.laziska.pl w zakładce ochrona środowiska oraz w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.