Wiadomości z Łazisk Górnych

Łaziska Górne: Policjanci drogówki zabezpieczyli paradę motocyklową

  • Dodano: 2023-04-17 07:00, aktualizacja: 2023-04-16 18:46

Mundurowi Wydziału Ruchu Drogowego mikołowskiej komendy zabezpieczyli sobotnią paradę motocyklową zorganizowaną przez DRAKO FG Łaziska Górne. Przejazd głównymi ulicami miasta odbył się w ramach charytatywnego pikniku dla 11-letniego Kuby. Jeden z policyjnych patroli wykorzystał nowe motory BMW R1250RT.

Przebieg pikniku motocyklowego

Przedwczoraj po południu w Łaziskach Górnych odbył się charytatywny piknik motocyklowy. Impreza zorganizowana przez miejscowy klub miłośników jednośladów przyciągnęła sporo mieszkańców. W ramach przedsięwzięcia odbyła się uroczysta parada głównymi ulicami miasta. Motocykliści ruszyli spod tzw. Smoczej Jamy na ulicy Morcinka, dalej ulicą Wyrską, św. Barbary, Jana Pawła II, Dworcową, zawrócili na"rondzie" i wrócili tą samą trasą.

O bezpieczeństwo wszystkich uczestników zadbali policjanci drogówki. Jeden z patroli wyjechał na drogę nowymi motocyklami BMW R1250RT. W czasie trwania imprezy Policja nie odnotowała jakichkolwiek niepokojących incydentów.

Motocyklowy zlot stał się doskonałą okazją do działań profilaktycznych Policji w ramach kampanii "Jednośladem Bezpiecznie Do Celu". Realizowana od 1 br. kwietnia ma na celu, między innymi, wzmacnianie poczucia współodpowiedzialności za bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Łaziska Górne: Policjanci drogówki zabezpieczyli paradę motocyklową / fot. KPP Mikołów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również