Wiadomości z Łazisk Górnych

"Kanapowczynie": Wśród uczestniczek znalazła się mieszkanka Łazisk Górnych!

  • Dodano: 2023-08-04 08:00, aktualizacja: 2023-08-04 09:11

Już jesienią kolejny sezon "Kanapowców". Tym razem bohaterkami będą kobiety. Wśród uczestniczek znalazła się mieszkanka Łazisk Górnych!

"Kanapowczynie" od września na antenie TTV

"Kanapowcy" to program, w którym uczestnicy oddają się pod opiekę trenera, a następnie starają się zmienić swoje nawyki żywieniowe, sylwetkę i ogólny styl życia. Do tej pory widzowie mogli obejrzeć cztery emocjonujące sezony. W każdym z nich uczestnicy pochodzili z różnych regionów Polski. Tym razem TTV postanowiło nieco odświeżyć format.

W piątym sezonie programu po raz pierwszy poznamy "Kanapowczynie"! Tym razem to pięć odważnych kobiet ze Śląska stoczy zaciekłą walkę z niezdrowymi przyzwyczajeniami i spróbuje zrzucić z siebie balast nadprogramowych kilogramów.

- Jak taksówkarka, właścicielka salonu fryzjerskiego, sekretarka z komisariatu, opiekunka w żłobku i sprzedawczyni na targu poradzą sobie z wyzwaniami, jakie postawi przed nimi dieta i Krzysztof Ferenc? Która z nich zaczyna dzień od pełnowymiarowego obiadu? Która potrafiła zjeść 12 pączków, a która z obawy przed strąceniem towarów do sklepowych alejek wchodzi bokiem? I jak uda im się pogodzić wielką życiową rewolucję z opieką nad dziećmi i obowiązkami zawodowymi? Jedno jest pewne - taryfy ulgowej nie będzie! Na drodze, którą obrały pot i łzy są gwarantowane - czytamy na stronie programu.  

"Kanapowczynie": Julia z Łazisk Górnych

Jedną z uczestniczek "Kanapowczyń" jest mieszkanka Łazisk Górnych - pani Julia. Uczestniczka programu ma 20 lat i jest opiekunką w żłobku.

- Samodzielnie wychowuje 2-letniego Kajtka. W chwilach słabości podbiera słodycze dziecku. Marzy o założeniu szpilek i czerwonej obcisłej mini - czytamy na stronie programu. 

Czy mieszkanka Łazisk Górnych wygra walkę z nadwagą? Tego dowiemy się już jesienią na antenie TTV!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również