Wiadomości z Łazisk Górnych

Informacja o rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021

  • Dodano: 2020-03-20 10:00

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021 przebiega zgodnie z ustalonym terminarzem.

24 marca br. podane zostaną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Wszystkie informacje dotyczące tych list będą dostępne na stronach internetowych danego przedszkola lub szkoły podstawowej z oddziałami przedszkolnymi. Należy zapoznać się z tymi informacjami. Jeżeli pojawią się pytania związane z listami kandydatów i dalszym postępowaniem rodziców można kontaktować się z przedszkolem lub szkołą telefonicznie. Wzór oświadczenia rodzica kandydata potwierdzającego wolę przyjęcia do danego przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej znajduje się na stronie internetowej danego przedszkola lub szkoły podstawowej z oddziałami przedszkolnymi. Oświadczenie należy pobrać, uzupełnić i podpisać. Następnie zeskanować lub sfotografować i przesłać na adres e-mailowy przedszkola/szkoły. Jeżeli rodzic nie ma takiej możliwości przesyła tylko oświadczenie podpisane w wersji dokumentu Word lub pdf. Termin złożenia wersji papierowej oświadczenia w przedszkolach zostanie ustalony po ustaniu zagrożenia epidemicznego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również