Wiadomości z Łazisk Górnych

Informacja o rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021

  • Dodano: 2020-03-20 10:00

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021 przebiega zgodnie z ustalonym terminarzem.

24 marca br. podane zostaną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

Wszystkie informacje dotyczące tych list będą dostępne na stronach internetowych danego przedszkola lub szkoły podstawowej z oddziałami przedszkolnymi. Należy zapoznać się z tymi informacjami. Jeżeli pojawią się pytania związane z listami kandydatów i dalszym postępowaniem rodziców można kontaktować się z przedszkolem lub szkołą telefonicznie. Wzór oświadczenia rodzica kandydata potwierdzającego wolę przyjęcia do danego przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej znajduje się na stronie internetowej danego przedszkola lub szkoły podstawowej z oddziałami przedszkolnymi. Oświadczenie należy pobrać, uzupełnić i podpisać. Następnie zeskanować lub sfotografować i przesłać na adres e-mailowy przedszkola/szkoły. Jeżeli rodzic nie ma takiej możliwości przesyła tylko oświadczenie podpisane w wersji dokumentu Word lub pdf. Termin złożenia wersji papierowej oświadczenia w przedszkolach zostanie ustalony po ustaniu zagrożenia epidemicznego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.