Wiadomości z Łazisk Górnych

Groził śmiercią ojcu i zaatakował policjantów. Łaziszczanin stanie przed sądem! [WIDEO]

  • Dodano: 2023-04-07 06:30, aktualizacja: 2023-04-07 05:15

Policjanci z łaziskiego komisariatu zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który od kilku miesięcy ma znęcać się nad swoim ojcem. W środę, po raz kolejny wszczął awanturę w domu i groził 63-latkowi śmiercią. Podczas interwencji zaatakował także funkcjonariuszy.

Agresywny syn zatrzymany

We wtorek (4 kwietnia) po 18.00 policjanci z łaziskiego komisariatu zostali wezwani do jednego z mieszkań w centrum miasta. Okazało się, że nietrzeźwy 27-latek wszczął awanturę, podczas której, po raz kolejny już, był agresywny wobec swojego ojca. Tym razem miał także grozić mu śmiercią i uderzyć w twarz. Mundurowi podjęli decyzję o odizolowaniu agresora i przewiezieniu do izby wytrzeźwień. Wtedy młody mężczyzna wpadł w szał i zaczął wyzywać policjantów, a kiedy ci chcieli go obezwładnić, 27-latek usiłował się wyrywać, zaczął ich uderzać i kopać po nogach. W końcu agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj, po przesłuchaniu, przewieziono go prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty znęcania się nad ojcem od jesieni ubiegłego roku i kierowania gróźb oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, znieważenia ich oraz zmuszenia do odstąpienia od podejmowanych czynności. Mieszkaniec Łazisk Górnych stanie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Na wniosek policjantów podejrzany został objęty kilkoma środkami zapobiegawczymi w postaci dozoru, nakazu opuszczenia mieszkania oraz zakazu zbliżania się do swojego ojca.

Wideo

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również