Łaziska Górne - portal miejski Laziska.com.pl

Wiadomości z Łazisk Górnych

Dzielnicowy roku w powiecie mikołowskim - wyniki konkursu

  • Dodano: 2017-07-14 07:45, aktualizacja: 2017-07-11 12:11

30 czerwca zakończył się zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Mikołowie konkurs pod nazwą "Dzielnicowy Roku w powiecie mikołowskim".

W plebiscycie wzięło udział łącznie 16 dzielnicowych z całego powiatu. Głosowanie odbywało się drogą elektroniczną lub poprzez wypełnienie ankiety papierowej i wrzucenie jej do urny znajdującej się siedzibie komendy oraz podległych komisariatach. Inicjatywa powstała w ramach programu MSWiA "Dzielnicowy bliżej nas".

Na stronie internetowej Komendy prezentowane były sylwetki 16 dzielnicowych pełniących służbę w powiecie mikołowskim. Mieszkańcy naszego powiatu, a także inne osoby, które w jakikolwiek sposób współpracują z dzielnicowymi, za pomocą ankiety, przez dwa miesiące mogli głosować i wybierać, według nich, najpopularniejszego dzielnicowego. Łącznie oddano 140 głosów! Inicjatywa powstała w ramach programu MSWiA "Dzielnicowy bliżej nas".

Dzielnicowym Roku powiatu mikołowskiego został st.sierż. Rafał Babiński z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych. Tuż za nim, popularnością w głosowaniu cieszył się sierż.szt. Dariusz Cuber z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie. Na trzecim miejscu uplasował się sierż.szt. Michał Czerepkowski z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się przy okazji obchodów Święta Policji w dniu 19 lipca 2017 r. w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w codziennej służbie!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.