Łaziska Górne - portal miejski Laziska.com.pl

Wiadomości z Łazisk Górnych

Dzielnicowy bliżej nas

  • Dodano: 2017-03-31 07:45, aktualizacja: 2017-03-29 11:39

27 marca w auli mikołowskiej komendy odbyło się spotkanie dzielnicowych z naszego powiatu. Na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie pełni służbę ogółem 18 dzielnicowych, z czego 6 na terenie Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych oraz 4 dzielnicowych na terenie Komisariatu Policji w Orzeszu. Gospodarzem spotkania był szef mikołowskiej jednostki–podinsp. Rafał Głuch. Podczas spotkania zostały omówiony temat nowej koncepcji pracy dzielnicowego "Dzielnicowy bliżej nas".

Dzisiaj w auli mikołowskiej komendy odbyło się spotkanie dzielnicowych z naszego powiatu. Gospodarzami spotkania byli: Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie – podinsp. Rafał Głuch oraz jego zastępca kom. Dariusz Waligóra. Podczas spotkania zostały omówiony temat nowej koncepcji pracy dzielnicowego "Dzielnicowy bliżej nas", aplikacji " Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa" oraz "Moja Komenda". Podkreślano rolę współpracy wszystkich podmiotów zaangażowanych w poprawę poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Podinsp. Rafał Głuch pokreślił, że popiera wszelkie działania profilaktyczne, mające przyczynić się do zmniejszenia szeroko rozumianej przestępczości w naszym powiecie.

Na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie pełni służbę ogółem 18 dzielnicowych, z czego sześciu na terenie Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych oraz czterech dzielnicowych na terenie Komisariatu Policji w Orzeszu. Każdy z nich obsługuje przypisany mu rejon służbowy. Szczegółowe informacje na temat dzielnicowych , danych kontaktowych oraz podlegających im poszczególnych rejonów służbowych można znaleźć na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie, w zakładce INFORMACJE – Twój dzielnicowy.

Swojego dzielnicowego możecie Państwo znaleźć dzięki aplikacji „Moja komenda” umożliwiającej wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline.

Dzielnicowi: http://mikolow.slaska.policja.gov.pl/k15/informacje/twoj-dzielnicowy

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.