Wiadomości z Łazisk Górnych

Będąc pod wpływem amfetaminy przyjechała zobaczyć się z dzieckiem

  • Dodano: 2022-05-11 06:30, aktualizacja: 2022-05-10 20:32

Policjanci Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali 37-latkę, która będąc pod wpływem narkotyków, przyjechała na widzenie z córką.

9 maja około godziny 17.00 policjanci patrolu łaziskiego komisariatu zostali skierowani do jednego z domów jednorodzinnych, gdzie będąca pod wpływem narkotyków matka przyjechała na widzenie ze swoją córką. O interwencję mundurowych poprosił zaniepokojony stanem kobiety ojciec, który miał obawy przekazać jej dziecko. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie. Kierująca osobówką 37-latka była pod wpływem amfetaminy, co wykazał wykonany na miejscu test na zawartość niedozwolonych substancji w organizmie.

Mieszkanka Łazisk Górnych została zatrzymana i przewieziona do placówki medycznej, gdzie zabezpieczono próbkę krwi do dalszych badań. Pobrany materiał będzie przedmiotem badań biegłego toksykologa, którego opinia będzie decydująca dla ustalenia, czy kierująca popełniła przestępstwo z art. 178a k.k. poprzez prowadzenie pojazdu mechanicznego w ruchu lądowym, znajdując się pod wpływem środka. Mundurowi zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również