Wiadomości z Łazisk Górnych

Agresywny 34 - latek zatrzymanie

  • Dodano: 2017-08-18 07:45, aktualizacja: 2017-08-16 11:43

Wyjątkowo agresywnego i pobudzonego 34-letniego mężczyznę zatrzymali 15 sierpnia  policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych.

Łaziszczanin najpierw awanturował się ze współlokatorką, potem znieważył mundurowych i naruszył nietykalność cielesną interweniującego strażnika miejskiego. Wczoraj przedstawiono mu zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W trakcie trwającego weekendu dzielnicowy wraz ze strażnikami miejskimi udali się na interwencję do jednego z budynków wielorodzinnych na obrzeżach Łazisk Górnych. Tam bowiem miała mieć miejsce awantura między współlokatorami. Po zakończonych już czynnościach, kiedy mundurowi wsiadali do radiowozu, zauważyli wybiegającego z budynku jednego z uczestników interwencji, 34-letniego mieszkańca Łazisk Gónych, który krzyczał i był wyraźnie pobudzony. Mężczyzna był też nietrzeźwy.

Kiedy funkcjonariusze próbowali go uspokoić, ten stał się jeszcze bardziej agresywny. Nie reagował na polecenia stróżów prawa, groził pozbawieniem życia. W trakcie próby umieszczenia go w radiowozie znieważył mundurowych i naruszył ich nietykalność cielesną.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu i wczoraj przedstawiono mu łącznie trzy zarzuty. 34-latek złożył wyjaśnienia, jednak nie przyznał się do zarzucanego mu czynu.

O jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.