Wiadomości z Łazisk Górnych

38-latka raniła nożem swojego konkubenta. Kobieta usłyszała zarzuty usiłowania zabójstwa

  • Dodano: 2019-10-10 10:45

Zarzutem usiłowania zabójstwa zakończyła się awantura 38-letniej mieszkanki Łazisk Górnych ze swoim konkubentem.

Chwytając w dłoń kuchenny nóż, kobieta rzuciła się na partnera i raniła go w okolicach serca. Następnie zadzwoniła na policję i poinformowała, że do mieszkania wszedł zamaskowany mężczyzna, atakując domowników.

Policjanci szybko jednak ustali stan faktyczny

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek 6 października. Po 10.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że do jednego z mieszkań w Łaziskach Górnych wtargnął zamaskowany mężczyzna i ugodził nożem 55-letniego partnera zgłaszającej. Jak się jednak szybko okazało, sprawczynią ataku była 38-letnia konkubina rannego. W trakcie awantury, która wybuchła między nimi, kobieta pobiegła do kuchni po nóż i grożąc partnerowi śmiercią, raniła go w okolice serca. Obecni na miejscu policjanci udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej, wezwali pogotowie ratunkowe, a agresywną 38-latkę zatrzymali. 55-letni pokrzywdzony trafił do szpitala. Zdaniem lekarzy jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec zatrzymanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za usiłowanie zabójstwa kobiecie może grozić kara nawet dożywotniego więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również