Wiadomości z Łazisk Górnych

Muzyczna mieszanka "Otwartej Sceny"

  • Dodano: 2015-11-17 07:45, aktualizacja: 2015-11-16 14:45
„Otwarta scena” w Muzeum Energetyki od września podbija serca słuchaczy. Każdy koncert coraz bardziej pozytywnie zaskakuje, a wciąż wiele koncertów przed nami. Koleje występy już 20 listopada w Muzeum Energetyki. Piątkowy koncert będzie z pewnością stylistyczną mieszanką – w pozytywnym znaczeniu. Tym razem zaproszenie przyjęły zespoły Incluz oraz Meta Menardi.
 
 
Zespół Incluz tworzy czwórka ludzi, którzy z pasją podchodzą do muzyki. Ich koncerty są energetyczne, mają w sobie dużą nutę improwizacji i interakcji z publicznością. Stylistyczna mieszanka piosenek sprawia, że każdy słuchacz znajdzie w nich coś dla siebie, a na ich koncertach bawią się różne grupy wiekowe odbiorców.
 
 
Mieszanka gatunkowa charakteryzuje także drugi zaproszony zespół – Meta Menardi to trójka fanów "starej szkoły" dobrego grania. Ich muzyczne autorytety to przede wszystkim tacy „giganci” klasyki, jak Rainbow, Black Sabbath, Dio czy Iron Maiden. Styl prezentowanej muzyki przez grupę nie daje się łatwo zamknąć w ramach jednego gatunku. Łączy fundamenty zbudowane z elementów klasycznego heavy metalu z "ciemnym" melodyjnym rockiem oraz lekkimi, atmosferycznymi partiami instrumentów.
Jeżeli chcecie przekonać się koniecznie jakie style zawierają się w koncertach obu zespołów, koniecznie zabierzcie znajomych i przyjdźcie już 20 listopada o godz. 19:00 do Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. Bilety w cenie 7zł do nabycia w kasie w dniu koncertów.
 
 
 
Muzyczna mieszanka "Otwartej Sceny"

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.