Łaziska Górne - portal miejski Laziska.com.pl

Wiadomości z Łazisk Górnych

Wtargnął na teren elektrowwni. Miał przy sobie dopalacze

  • Dodano: 2017-07-04 07:45, aktualizacja: 2017-07-03 16:31

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymał w niedzielę 19-letniego mieszkańca Rybnika, który wtargnął na teren Elektrowni Łaziska.

Młody człowiek był zupełnie nieświadomy tego co się dzieje. W trakcie przeprowadzonej kontroli osobistej ujawniono 17 woreczków z substancją nieznanego pochodzenia. Przejęte środki zostaną poddane szczegółowej analizie laboratoryjnej. Od jej wyników będzie zależało dalsze postępowanie w tej sprawie.


Po południu dzielnicowy z łaziskiego komisariatu sierż. szt. Michał Czerepkowski wraz ze strżnikiem miejskim został skierowany na interwencję. Pracownik ochrony Elektrowni Łaziska zgłosił bowiem wtargnięcie nieupoważnionej osoby na teren zakładu pracy. Jak się okazało, nieproszonym gościem stał się19-latek z Rybnika. Mężczyzna nie był w stanie odpowiedzieć na pytania mundurowych, jego zdania były nieskładne, sprawiał wrażenia zagubionego. Człowiek ten został przewieziony na komisariat, gdzie przeprowadzono kontrolę osobistą. Okazało się, że młody rybniczanin miał przy sobie 17 woreczków z substancją niewiadomego pochodzenia.

Ze względu na stan zdrowia 19-latka na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do miejscowego szpitala.

Przejęte przez Policję środki zostaną poddane analizie w laboratorium, celem określenia dokładnego składu tych substancji. Od wyników analizy będzie zależało dalsze postępowanie w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.