Łaziska Górne - portal miejski Laziska.com.pl

Wiadomości z Łazisk Górnych

Grupa nastolatków nękała koleżankę

  • Dodano: 2017-11-14 07:45, aktualizacja: 2017-11-10 12:07

Policjanci z Łazisk Górnych wyjaśniają okoliczności procederu, do jakiego miało dochodzić od początku roku szkolnego w jednej w łaziskich placówek szkolnych.

Według przekazanych śledczym informacji, grupa osób jednej z klas gimnazjalnych nękała 16-letnią koleżankę. W bezpośrednio kierowanych do nastolatki słowach oraz przy pomocy internetowych komunikatorów, młodzi ludzie wyśmiewali swoją rówieśnicę, obrażali i kierowali wobec niej groźby. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie rodzinnym.

Według informacji zebranych przez kryminalnych z łaziskiego komiasariaru, grupa nastolatków - sprawcy  zdarzenia - to osoby w wieku 15 i 16 lat, uczniowie jednej klas gimnazjalnych placówki szkolnej mieszczącej się w Łaziskach Górnych.  Osoby te swoje naganne zachowanie wobec koleżanki miały rozpocząć z początkiem września br.  Słowa, które kierowane były do 16-latki  wywołały niepokój zarówno u samej pokrzywdzonej jak i jej matki. Przczyniły się także do powstania u nastolatki niechęci uczęszczania do szkoły.

O sprawie jest poinformowana dyrekcja placówki, a policjanci prowadzą szczegółowe czynności, któych celem jest dokładne wyjaśnienie okoliczności sprawy. Materiały wkrótce trafią do  Wydziału Rodzinnego Sądu Rejonowego w Mikołowie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.